Szervezeti felépítés

Főigazgatóság

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum (honlap)
Markhard József főigazgató
Danyi Vilmos szakmai főigazgató-helyettes
Kiss Józsefné gazdasági főigazgató-helyettes

A Centrum tagintézményei 

Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakközépiskola
Bolyai János Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola
Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakközépiskola
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola
Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskola
Than Károly Ökoiskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
Trefort Ágoston Két Tanítású Nyelvű Szakközépiskola
Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola
Verebély László Szakközépiskola és Szakiskola

Intézményünk dolgozóinak elérhetősége (e-mail)

A Verebély László Szakközépiskola és Szakiskola igazgatósága

 Polyákné Gajdos Katalin  Tagintézmény-vezető
 Daróczi József  Tagintézmény-vezető helyettes
 Tagyi Gábor  Tagintézmény-vezető helyettes (műszaki)
 Dr. Korányi Zsanett  Tagintézmény-vezető helyettes
 Csákfalvi Andrea  Gyakorlati oktatásvezető

Titkárság

 Suki Marianna  Iskolatitkár
 Páll Rózsa  Iskolatitkár

A Gazdasági Iroda munkatársai

Pálné Dévényi Gyöngyi
Hatala-Takó Krisztina
Ványa Csilla
Muráncsik Lászlóné
Tóth Csenge

A munkaközösségek vezetői

 Humán  Horváth Annamária
 Matematika  Bodó Beatrix
 Idegen nyelv  Rembeczkiné Levko Olga
 Természettudományi  Póser Antal
 Műszaki  Malmos Attila
 Informatika  Bende Attila
 Osztályfőnöki  Varga-Körtvélyes Zsuzsanna
 Tehetséggondozói  Szakolczai Ildikó
 Rendvédelmi  Daróczi József
 Belső Önértékelési Csoport  Póser Antal
 SZMK kapcsolattartó  Zákány Irma

A munkaközösségekkel kapcsolatos egyéb információkat a honlap főmenüjéből érhetik el.

Iskolánk tanárai

András Imre
Andrási Szilvia
Aubéli József Leó
Barkóczi Gergely Attila
Báti Péter
Bende Attila
Benkő Katalin
Besenyei Magdolna
Bodó Beatrix Anikó
Csákfalvi Andrea
Cserjésiné Sturm Ildikó
Csikfalvi Viktória
Daróczi József
Faludi Anita
Fekete István János
dr Ferenczi István
Fertály Zita
Furján Attila
Furján Lajos
Füstös Csilla
Gárdos Katalin Kinga
Harcsa Ferenc
Dr Heltovicsné Szabó Ildikó
Hidegh Ágnes
Horváth Annamária
Horváth Attila
Horváth Zoltán
ifj Szabó László
Jakab Tamás
Juhász Zoltán
Kelecsényi Tamás
Kiss András Gábor
Kiss Andrea
dr Korányi Zsanett
Kormos László
Kuhn Richárd
Kun Éva
Lizom Attila
Dr Magyar László
Majoros József
Malmos Attila
Mátrahegyi Timea
Memon Katalin
Mersitz Tibor
Mészáros Mónika
Mikó Beáta
Mógor János
Nagy Félix
Nagy Katalin
Nagy Melinda
Nagy Miklós
Noszkó-Horváth László
Pálfi Antal
Polyákné Gajdos Katalin
Porpáczy Szabina
Póser Antal
Rabb Dénes
Rembeczkiné Levko Olga
Gracza György
Kovács Dávid
Rátóczi Krisztián
Rónási Katalin
Schuh Soma
Staber Hedvig Rózsa
Stefanik Arnold
Steyer Zalán
Süle Krisztina
Szabó Helga
Szabó László
Szabó László (ó)
Szakolczai Ildikó
Széllné Király Mária Éva
Szilágyiné Somogyi Marianna
Szuhánszki István
Tagyi Gábor
Támcsu Tibor
Teleki Fruzsina Marianna
Tomory Ágnes
Tóth Roland
Tóthné Engler Zsuzsanna Éva
Tüske Zsolt
Varga-Körtvélyes Zsuzsanna
Veres Ildikó
Zákány Irma Ildikó
Zseni István