Szervezeti felépítés

Főigazgatóság

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum (honlap)
Dr. Molnárné Rénes Éva kancellár
Novák Géza főigazgató

A Centrum tagintézményei 

Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakközépiskola
Bolyai János Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola
Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakközépiskola
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola
Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskola
Than Károly Ökoiskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
Trefort Ágoston Két Tanítású Nyelvű Szakközépiskola
Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola
Verebély László Technikum

Intézményünk dolgozóinak elérhetősége (e-mail)

A Verebély László Technikum igazgatósága

 Daróczi József  Igazgató
 Hegyi Anikó  Igazgató-helyettes
 Tagyi Gábor  Igazgató-helyettes (műszaki)
 Dr. Korányi Zsanett  Igazgató-helyettes

Titkárság

 Bognár-Baranyi Éva  Iskolatitkár
 Hatala Krisztina  Iskolatitkár

A Gazdasági Iroda munkatársai

Muráncsik Lászlóné  Madarász Gréta
Cseri Noémi  Szemerádi Judit
Fábián Márta

A munkaközösségek vezetői

 Humán  Széllné Király Mária
 Matematika  Bodó Beatrix
 Idegen nyelv  Rembeczkiné Levko Olga
 Természettudományi  Póser Antal
 Műszaki  Malmos Attila
 Informatika  Somogyi Erika
 Osztályfőnöki  Varga-Körtvélyes Zsuzsanna
 Tehetséggondozói  Szakolczai Ildikó
 Belső Önértékelési Csoport  Póser Antal
 SZMK kapcsolattartó  Zákány Irma

A munkaközösségekkel kapcsolatos egyéb információkat a honlap főmenüjéből érhetik el.

Iskolánk tanárai

András Imre

Árvai Attila

Barkóczi Gergely Attila

Béres Ágnes

Bodó Beatrix Anikó

Bollók Sándor

Budai László

Daróczi József

Fertály Zita

Gál Anett

Gémesi Károly Lajos

Halász Ottó

Hatala Tamás

Hegyi Anikó

Homoki Ilona

Horváth Attila

Juhász Zoltán

Karikó-Tóth Anna – iskolapszichológus

Korányi Zsanett

Lukács Barbara

Malmos Attila

Mátrahegyi Tímea

Nagy Edit Orsolya

Oromszegi Judit

Pálfi Antal

Porpáczy Szabina

Póser Antal

Rembeczkiné Levko Olga

Rónási Katalin

Schuh Soma Zsolt

Somogyi Erika

Staber Hedvig Rózsa

Steyer Zalán

Süle Krisztina

Szabó Helga

ifj. Szabó László

Szakolczai Ildikó

Széllné Király Mária Éva

Tagyi Gábor

Tóth Andrea

Tóth Kitti

Varga Bernadett

Varga-Körtvélyes Zsuzsanna

Verebélyi Lajos

Zákány Irma Ildikó

 

Részfoglalkozású oktató

Aradi József

Andrási Szilvia

Bálint Gabriella

Gátszegi István

Havas Zoltán

Király András

Kiss András

Kormos László

Kovács Flórián

Memon Katalin

Mersitz Tibor

Nagy Katalin

Nagy Sándor

Rabb Dénes

Sánta Emil

Takács Attila

Támcsu Tibor

Tóthné Engler Zsuzsanna

Vághy Gyula

 

Könyvtáros/oktató

Bolláné Lapis Brigitta

 

Rendszergazda/oktató

Baranyi Péter