Category Archives: Versenyeredmények

Karate verseny eredmények

A következő két versenyen szerepeltek eredményesen diákjaink:

Karate Magyar Bajnokságon (2018. 11. 24. szombat)

1. hely Kovács Mercédesz 9. P

Karate Európa Bajnokságon (2018. 11. 24 – 26. szombat-hétfő)

5. hely Sum Dominik 10. P

Gratulálunk!

20181126_113714

Diákolimpia Országos Döntő

Két tanulónk a Diákolimpia Országos Döntőjében igen szépen szerepelt Október 28.-án.

Karate – Kumite „A” WKF Országos Diákolimpia Döntő
3. hely Kovács Mercédesz 9. P 14-15 év +54 kg-ban
3. hely Stum Dominik 10. P 14-15 év +70 kg-ban

Sum Dominik 10. P a Magyar Bajnokságon Karate – Kumite 14-15 év, is részt vett Október 27.-én, melyen 1. helyet ért el.

Gratulálunk!

20181105_095103_120181106_094839oklevel_kovacs_mercedeszoklevel_stum_dominik1oklevel_stum_dominik2

Diákjaink újabb eredményei

20181106071638-page-001 20181106071704-page-00120181106071726-page-00120181106071743-page-001

Visegrád Fellegvár Csúcstámadás futás

Visegrád Fellegvár Csúcstámadás futás (Október 14. vasárnap) eredmény:

1. hely Szabó Patrik 12. B

Gratulálunk!

20181015_073634 20181015_073649

Pesti Srácok Kupa

Október 13-án iskolánk labdarúgó csapata a Pesti Srácok elnevezésű emléktornán vett részt, ahol nyolc csapat közül a 3. helyezést érte el!

A csapat tagjai:
Juhász Gergő 11.R
Veszprémi Tamas 11.R
Lőrinczy Szilárd 11.B
Zloch Richárd 10.B
Csorba László 10.E
Zsichla Sebestyén 10.P
Szász Attila 10.R
Szucsányi Viktor 11.E
Perde Dan Christian 9.E

20181013_125153 20181013_085734 20181013_085703

 

 

 

 

Gratulálunk a csapatnak!

Budapesti Diákolimpia eredmények

A Budapesti Diákolimpia ügyességi és váltó csapatversenyének döntőjében a következő eredményeket értük el:

Diszkoszvetés fiú csapat 2. hely

Pál Máté 11. R
Pergej Olivér 11. R
Veszprémi Tamás 11. R
Drávecz Gergely 10. R
Gubicza Márkó 14. Sz

Gerelyhajítás fiú csapat 2. hely

Pál Máté 11. R
Pergej Olivér 11. R
Veszprémi Tamás 11. R
Drávecz Gergely 10. R
Gubicza Márkó 14. Sz

20181003_094234 20181003_123359 20181003_131825 beolvasas0001 beolvasas0002 beolvasas0003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulálunk a csapatoknak!

Félmaraton Esztergom

Félmaraton Esztergom (2018. 09. 30. vasárnap) eredmény:

Szabó Patrik 12. B 2. hely Kategória Férfi 2000-2003

Gratulálunk!

20181001_07302120181001_073049

Történelmi váltófutás

A szeptember 23.-án megrendezett Történelmi váltófutáson elért eredmények az alábbiak:

Fiú csapat 7. hely 15 csapatból, tagjai:

Drávecz Gergely 10. R
Kóczián Dávid 11. E
Spiegelberger Rafael 11. E
Andó András 10. P
Szabó Árpád 10. P
Zsichla Sebestyén 10. P
Besenyei Krisztián 14. Sz
Gubicza Márkó 14. Sz
Heier Roland 14. Sz
Batalov Roland 10. B
Gáti Zoltán 9. E
Bukovinszki Márk 9. P

Lány csapat 12. hely, tagjai:

Balogh Laura 10. P
Herbert Renáta 10. P
Szép Csenge 10. R
Argiropulos Klió 9. R
Herk Zsófia 9. R
Szilágyi Patricia 9. R
Mrkva Nóra 9. P

20180923_105417 20180923_105416

NoGi Grappling verseny

Tüdős Marcell 10. P osztályos tanulónk Diákolimpián Országos 1. helyet ért el küzdősportban a NoGi Grappling Junior1 Fiú 85+ kg. kategóriában.

tudos_1 tudos_2

 

 

 

 

Gratulálunk!

Programozói verseny eredmény

A Nemes Tihamér Online Programozói Versenyen iskolánk tanulója az országos legjobb 100 tanuló vetélkedésében a 40. helyet szerezte meg.
Gratulálunk Ruszki Dániel 10.A osztályos tanulónak a szép eredményhez!

Informatikai munkaközösség