Category Archives: Versenyeredmények

Pesti Srác Kupa labdarúgó torna

Szombaton tanulóink a Pesti Srác Kupa labdarúgó tornán vettek részt.

A lányok 1. helyen végeztek és elhozták a kupát.
csapat tagjai:
Zdroba Júlia 9. P
Acélos Dorina 9. P
Herbert Renáta 11. R
Magyar Vivien 11. R
Bőhm Dominika 12. P
Balogh Laura 12. P
Daruka Evelin 14. R

A fiúk a 3. helyen végeztek.
csapat tagjai:
Varga Ákos 10. Sz
Szabolcsi Dániel 12. B
Zloch Richárd 12. B
Lendvai Kristóf 12. P
Szécsi Zoltán 9. R
Veszprémi Tamás 14. R

Gratulálunk!

leany_csapat fiu_csapat

Diákolimpia Országos Döntő

Október 18.-án a Diákolimpia Országos Döntőjében a diszkoszvető csapatunk a 9. helyen végzett.

Csapat tagjai:
Drávecz Gergely 12. R
Géri Tamás 14. R
Veszprémi Tamás 14. R
Zsichla Sebestyén 12. P

Gratulálunk!

20201018_164837

Versenyeredmények

A hétvégén a következő eredményeket érték el diákjaink.

Magyar Bajnokság karate Ippon Shobu 2020.10. 10. szombat 

2.hely Kovács Mercédesz (Kata kategória) 

3.hely Kovács Mercédesz (Kumite kategória) 

2.hely Stum Dominik (Kumite kategória) 

Gratulálunk!

Atlétika verseny

A budapesti diákolimpia ügyességi és váltófutó csapatbajnokságban a következő eredményeket értük el:
1.hely diszkoszvetés fiú: Veszprémi Tamás 14. R, Pribojszki István 14. R, Pergej Olivér 14. R, Drávecz Gergely 12. R

 2.hely diszkoszvetés leány: Balogh Laura 12. P,  Daruka Evelin 14. R,   Farkas Anita 12. P, Sóvágó Lili 12. P, Vadon Boglárka 12. P

3.hely Svédváltó leány: Balogh Laura 12. P, Dékány Fanni 12. P, Herbert Renáta 11. R, Szép Csenge 12. R

3.hely súlylökés fiú: Veszprémi Tamás 14. R, Pribojszki István 14. R, Pergej Olivér 14. R, Drávecz Gergely 12. R

4. hely gerelyhajítás fiú: Veszprémi Tamás 14. R, Pribojszki István 14. R, Pergej Olivér 14. R, Drávecz Gergely 12. R

5.hely súlylökés leány:  Balogh Laura 12. P,  Daruka Evelin 14. R,   Farkas Anita 12. P, Sóvágó Lili 12. P, Vadon Boglárka 12. P

7.hely Svédváltó fiú: Drávecz Gergely 12. R, Gáti Zoltán 11. E, Zsichla Sebestyén 12. P, Pribojszki István 14. R

Magasugrás csapat leány tagjai: Tóth Vivien 11. P, Balogh Laura 12. P, Dékány Fanni 12. P, Herbert Renáta 11. R, Szép Csenge 12. R

Magasugrás csapat fiú tagjai: Drávecz Gergely 12. R, Gáti Zoltán 11. E, Zsichla Sebestyén 12. P, Veszprémi Tamás 14. R

Gratulálunk!

20200929_diszkosz fiú 20200929_diszkosz lány 20200929_súlylökés fiú 20200929_svédváltó lány

KICK-BOX Diákolimpia és Torna Diákolimpia

KICK-BOX Diákolimpia Országos Döntő 1. hely Debre Bence 12. P, ha felsőfokra felvételizik ez plusz 30 pont.

Torna Diákolimpia Országos Elődöntő 4. hely csapatban, ilyen jó eredményt még Szita Norbert tornászunk idejében sem sikerült elérnünk, pedig Ő egyéniben mindig dobogós volt.

Csapat tagok:

Seffer Tamás 10. R egyéniben 11. hely
Katona Tamás 11. P egyéniben 26. hely
Varga Ákos 9. Sz egyéniben 39. hely
Láposi Zsolt 9. V egyéniben 62. hely

Csapatok száma a versenyen 14 és egyéniben 86 fő induló volt.

Gratulálunk!

2020 DO OEoklevel

VIII. Kinizsi Közelharc Kupa

Tüdős Marcell, iskolánk 12. P osztályos tanulója 2020. február 27. napján rendkívül eredményesen szerepelt a Szentendrei Altiszti Akadémián megrendezett VIII. Kinizsi Közelharc Kupán. Intézményünk képviseletében a kiváló hangulatú versenyen diák és felnőtt kategóriában egyaránt K.O.-val aratott győzelmet. Eredményeit a zsűri különdíjjal is értékelte.

Gratulálunk neki!

kozelharc_2 kozelharc_1

Gichin Cup 2020

Magyar JKA (karate) válogatott bronzérmet nyert Prágában a Gichin Cup 2020 csapatversenyen. Stum Dominik 11. P a felnőtteknél indult, ahol öt mérkőzésből négyet megnyert!

Gratulálunk!

2020_Paga_Domi_3 2020 Paga Dominik

VIA2019 döntő

2020. január 31-én tartottuk az általános iskolásoknak kiírt alkalmazói versenyünk döntőjét, melyen 5 iskola 12 tanulója vett részt. Az iskolai fordulóban szövegszerkesztés, prezentáció-készítés és internetes keresési feladatokat kellett a versenyzőknek megoldania.

A 12 tanuló az első fordulót követően került a döntőbe, az eredetileg beérkezett 84 pályamunka értékelése után alakult ki a résztvevők névsora, akik közül senki sem távozott ajándék nélkül. A képzeletbeli dobogón az alábbi tanulók végeztek:

Győri Andrea – Németh László Általános Iskola
Hörömpő Enikő – Megyeri Úti Általános Iskola
Patocskai Letícia – Megyeri Úti Általános Iskola

A legtöbb tanulót a Megyeri Úti Általános Iskola nevezte, így ők is jutalomban részesültek.

Gratulálunk minden résztvevőnek, jövőre remélhetőleg újra találkozunk!

Diákolimpia eredmények

Diákolimpia budapesti döntő röplabda mix 4. hely.

Diákolimpia budapesti döntő torna csapat verseny 2. hely.

csapat tagok:
Katona Tamás Zsolt 11. P
Láposi Zsolt Károly 9. V
Nagy Marcell Sándor 12. E
Szabolcsi Dániel 11. B
Varga Ákos Gergő 9. Sz

20200129_ 20200129_1210493 20200129_1210494

Pendroid versenyeredmények

Iskolánk tanulói idén is jól szerepeltek a PenDroid játékfejlesztő versenyen!
Kővágó, Stancz, Veres, Szabó alkotta csapat országos 3.;
Uszkó, Román, Krizsa, Kovács pedig országos 5. helyezést ért el!

pendroid1 pendroid2