Category Archives: Verseny

Internet Fiesta 2019

Ki írta a mellékelt költeményt?

internet fiesta 2019 reszletreszletreszlet2

Országos e-sport verseny

2018. november 10-én, szombaton került megrendezésre országos e-sport versenyünk, melyen két kategóriában (CS:GO és League of Legends) mérhették össze tudásukat a csapatok.

E napot megelőzően online fordulókban mérkőzhettek meg a részvevők, az iskolai döntőben így 2-2 csapat küzdött a végső győzelemért.

A nyertes csapatoknak ezúton is gratulálunk:
Counter-Strike: Global Offensive:
Best_EU_Squad – Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola
League of Legends:
Te4m DuoTop  – Jedlik Ányos Gimnazium Csepel, Budapest

Külön köszönet illeti támogatóinkat a szervezésért és az eszközökért:
Neumann E-sport szakkör
Konzolvilág
CaseKing Hungary

IMG_0533 (Kicsi) IMG_0582 (Kicsi)
IMG_0464 (Kicsi) IMG_0478 (Kicsi) IMG_0583 (Kicsi)

Visegrád Fellegvár Csúcstámadás futás

Visegrád Fellegvár Csúcstámadás futás (Október 14. vasárnap) eredmény:

1. hely Szabó Patrik 12. B

Gratulálunk!

20181015_073634 20181015_073649

VIA 2018 versenyfelhívás

Kedves 7-8. osztályos tanulók!

Idén is megrendezzük informatikai versenyünket, melyen az általános iskolák 7-8. évfolyamán tanulókat hívjuk egy megmérettetésre, ahol megmutathatják, milyen szinten jártasak az alkalmazói informatikában.

A verseny az általános iskolás tananyagra épül, szövegszerkesztés, prezentáció-készítés, weblap-szerkesztés témakörökből áll. Az első forduló megoldásait e-mailben kell beküldeni és a legjobb munkák készítőit hívjuk be az iskolai fordulóba.

A versenyfelhívást itt olvashatjátok!
A beküldendő feladatok leírásása itt található!

Az első forduló beküldési határideje: 2018. december 21.

Várjuk a jelentkezőket!

Budapesti Diákolimpia eredmények

A Budapesti Diákolimpia ügyességi és váltó csapatversenyének döntőjében a következő eredményeket értük el:

Diszkoszvetés fiú csapat 2. hely

Pál Máté 11. R
Pergej Olivér 11. R
Veszprémi Tamás 11. R
Drávecz Gergely 10. R
Gubicza Márkó 14. Sz

Gerelyhajítás fiú csapat 2. hely

Pál Máté 11. R
Pergej Olivér 11. R
Veszprémi Tamás 11. R
Drávecz Gergely 10. R
Gubicza Márkó 14. Sz

20181003_094234 20181003_123359 20181003_131825 beolvasas0001 beolvasas0002 beolvasas0003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulálunk a csapatoknak!

Félmaraton Esztergom

Félmaraton Esztergom (2018. 09. 30. vasárnap) eredmény:

Szabó Patrik 12. B 2. hely Kategória Férfi 2000-2003

Gratulálunk!

20181001_07302120181001_073049

VIA 2017

Kedves 7. és 8. osztályos diákok!

Idén is megrendezzük VIA elnevezésű versenyünket, melyben összemérhetitek tudásotokat kortársaitokkal. A versenyfelhívást és az első forduló feladatát letölthetitek, a nevezési határidőt meghosszabbítottuk 2018. január 5-ig.

Informatikai munkaközösség

Te miként látod Aranyt? – Versenyfelhívás

Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából illusztrációs pályázatot hirdetünk a BMSZC Verebély László Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tanulói számára.

Részletek letölthetők itt!

A pályaműveket a magyartanárok 2017. november 6-ig várják.

Verebély-nap 2017.

Kedves Diákok!

2017. június 13-án a hagyományosan megrendezésre kerülő Verebély-napon veszünk részt, amely remek lehetőséget kínál az osztályok közötti versengésre.

A nap során 10 állomáson mutathatjátok meg kreativitásotokat, ügyességeteket, állomásonként kb. 15 perces feladatok végrehajtásával. A Verebély-nap feladatai összesen az indulástól számítva 2-3 órát vesz igénybe.

Az alábbi táblázatban olvasható, hogy melyik osztály mikor indul az első állomásról, ami a gyülekező hely.
Kérjük az osztályokat, hogy a megadott időpontban legyenek az 1-es villamos Kacsóh Pongrác úti megállójában.

Osztály Osztályfőnök Indulás
9.A Csákfalvi Andrea 8:00
9.B Faludi Anita 8:15
9.E Széllné Király Mária 8:30
9.R Barkóczi Balázs 8:45
9.G dr. Magyar László 9:00
9.Sz Veres Ildikó 9:15
9.V Pálfi Antal 9:30
10.A Staber Hedvig 9:45
10.B Szakolczai Ildikó 10:00
10.E Tagyi Gábor 10:15
11.A Besenyei Magdolna 10:30
11.B Juhász Zoltán 10:45

Az állomásokon felügyelő tanárokat kérjük, hogy 7:45-kor legyenek szintén az 1-es villamos Kacsóh Pongrác úti megállójában:

Szabó László(v)
Rózsás Adrienn
Varga Levente
Horváth Annamária
Gárdos Katalin
Magyar Veronika
Kelecsényi Tamás
Horváth Attila
Zákány Irma
Bodó Beatrix

Kellemes időtöltést kívánnak a Szervezők!

Diákra Hangolva

Koncsek Alexandra 9.A osztályos tanuló elődöntős nevezésének produkciója