Tag Archives: Versenyeredmény

Nagy Vagy!

DSC_0268

Idén első ízben vehettek részt középiskolások a TV2-n sugárzott “Nagy Vagy!” vetélkedőn, így iskolánk lelkes csapata a szurkolókkal együtt egy izgalmas, eseményekben gazdag napot tölthett Győrben február 21-én.

A versenyt az új nemzetközi minősítésű győri uszodában, az Aqua Sportcentrumban, illetve az Audi-arénában rendezték meg, melyek méltó helyszínéül szolgáltak a versengésnek. 2017-ben egyébként e helyszíneken rendezik meg az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivált is.

Versenyeredmények – Sakk

A 2015. február 4-én megrendezett kerületi sakk diákolimpia csapat versenyen az V. és VI. korcsoportos sakk csapat  III. helyezést ért el.

A csapat tagjai voltak:

Grósz Ádám 10. B
Zsálek Norbert 12. A
Csipkés Sándor 12. A
Balassa Krisztián 9. E
Csóré Bertold 10. B
Nádudvari Márk Gábor 10. B

2016. január. 20. Sakk Kerületi Diákolimpia

Egyéni V. korcsoportos versenyen 8. fő vett részt.
– 3.hely Németh Dávid 10 E
– 4. hely Szalóki Zoltán 9 B
– 7 hely. Balassa Krisztián 10 E
Egyéni VI. korcsoportos versenyen 5. fő vett részt.
– 2. hely Nádudvari Márk 11. B
– 4. hely Csóré Bertold 11. B
– 5. hely Zsálek Norbert 14. Sz
Kísérő tanár: Varga Levente

2016. január. 27. Sakk Kerületi Diákolimpia
Csapat V-VI. korcsoportos versenyen 3. csapat vett részt és az I. helyen holtverseny volt így csapatunk a 2. helyen végzett.
Csapattagok:
Németh Dávid 10 E
Szalóki Zoltán 9 B
Balassa Krisztián 10 E
Kísérő tanár: Varga Levente

sakk_csapat_dij

Siker az Éhező Gyermekekért Alapítvány pályázatán

ehezo

Iskolánk egy csapata is csatlakozott az Éhező Gyermekekért Alapítvány rövidfilm-felhívásához. A 10.B osztály tanulói egy öt perces rövidfilmet készítettek, mellyel a második helyezettként az “Aranykeksz-díjat” érdemelték ki és könyvjutalomban részesültek. A díjátadó után  a résztvevők meglátogathatták az ATV stúdióját.

Felkészítő tanáruk, Veszelovszki Balázs pedig a Pedagógusok Szakszervezetének különdíját kapta.

Országos Bolyai Matematika Csapatverseny

bolyaimatek2

A ‘budapesti szakközépiskolák’ kategóriában 4. helyezett lett iskolánk csapata, melynek tagjai:

Bodó Bence Zalán (10.A – matematika tanára: Bodó Beatrix Anikó)
Korcsmáros Dániel Zoltán (10.A – matematika tanára: Rónási Katalin)
Rutkovszki Eszter (10.B – matematika tanára: Zákány Irma)
Varga Krisztina Ágnes (10.B – matematika tanára: Zákány Irma)

A versenyre felkészítő tanáruk Bodó Beatrix Anikó volt.

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

bolyaimatek1A csapat a díjátadó ünnepségen

 

Versenyeredmények – Labdajátékok

2016. április 10. 

Diákjaink a Fair Play Kupa kispályás labdarúgás körzeti tornán csoportjuk második helyén végezve a jövő heti budapesti döntőbe jutottak!

Szép András
Kámán Krisztián
Holló Dániel
Fejős Gábor
Czidor Krisztián
Kikilaji Dániel

dav

 

Budapesti Diákolimpia Kézilabda
V- VI. korcsoport Amatőr fiúk őszi eredmények

veredmeny

Csapattagok:

Bojtor József 10. V, Erdős Márk 10. E, Farkas Zsolt 10. E, Kikilaji Dániel 10. V, Kovács Tamás 11. E, Németh Tamás 11. E, Oláh Krisztián 10. E, Rigó Dániel 10. E, Somodi Gergő 10. E, Szorcsik Zoltán 10. E, Tarsoly Gergely 10. E, Urbán Szabó Márk 12. D, Gombár Erik 10. E, Schwanner Bálint 11. E, Szép András 11. E, Krieg Tamás 12. D, Horváth János 11. E, Pánya Tamás 11. B

 

Coca-Cola Cup középiskola labdarúgó torna őszi budapesti körzeti csoport (2014. 10. 25.):

Szent István – Bláthy Ottó 1:1
Bláthy Ottó – Verebély László 0:3
Szent István – Verebély László 1:4
Szent István – Bláthy Ottó 5:2
Bláthy Ottó – Verebély László 2:1
Szent István – Verebély László 1:1

Csapatunk a csoportban 7 pontjával az első helyen végzett!
A csapat tagjai voltak: Czidor Krisztián 11. A, Fejős Gábor 10. B, Oláh Krisztián 10. E, Sas Attila 11. V 1, Szentes Tamás 13. D, Tarsoly Gergely 10. E, Zordon Balázs 11. V 1, Kámán Krisztián 10. B

 Asztalitenisz – Budapesti csapatverseny (2014. november 22.)
1. csapat (csoport 3. hely)
Recskó Bence 10. B
Csipkés Sándor 12. A
2. csapat (csoport 4. hely)
Sas Attila 11. V1
Zordon Balázs 11. V1
3. csapat (csoport 4. hely)
Makkai Richárd Attila 11. V1
Kanter János 11. B

Versenyeredmények – Atlétika

V. Nyírség Kupa Nemzetközi Dobóverseny (2014. szeptember 19.)
I. hely gerelyhajítás ifjúsági korosztály
Somodi Gergő 10. E

Budapesti Diákolimpia Döntő Ügyességi és váltófutó csapatbajnokság V-VI. korcsoport (2014. szeptember 24.)
fiú-svédváltó (100 m, 200 m, 300 m, 400 m) 6. helyezés 13 csapatból
Fejős Gábor 10. B
Kovács Tamás 11. E
Szorcsik Zoltán 10. E
Farkas Zsolt 10. E

leány-svédváltó (100 m, 200 m, 300 m, 400 m) 10. helyezés 12 csapatból
Knizner Bianka 12. D
Badacsonyi Virginia 14. Sz
Kubik Zsuzsanna 14. Sz
Kis Evelin 9. A

XXII. TÖRTÉNELMI VÁLTÓFUTÁS (október 5.)
KÖZÉPISKOLA FIÚ
EREDMÉNY: 34 csapatból a 20. helyen végzett csapatunk.

Bodó Bence 10. A
Somodi Gergő 10. E
Szalai Dávid 9. E
Hrebinec Dániel 9. B
Soltész Gábor 9. B
Besenyei Krisztián 9. B
Kovács Tamás 11. E
Gulyás Ádám 9. B

BUDAPESTI KÖZÉPISKOLÁK ATLÉTIKA KUPA VERSENYE (2014. október 10.)
25 csapatból iskolánk a 10. helyen végzett.
Lengyel Tícia 9. E
Birton Regina 12. B
Wendler Zsuzsanna 11. A
Badacsonyi Virginia 14. Sz
Kubik Zsuzsanna 14. Sz
Fejős Gábor 10. B
Kovács Tamás 11. E
Farkas Zsolt 10. E
Szorcsik Zoltán 10. E
Somodi Gergő 10. E
Legjobb egyéni eredményeink:
Kovács Tamás (11. E) távolugrás III. hely
Kovács Tamás (11. E) 400 m VI. hely
Somodi Gergő (10. E) súlylökés VII. hely

 

Infósok viadala

informokusok1

2014. nov. 28-án iskolánk három 9.A osztályos tanulója (Szágos Dávid, Sári István Benedek és Tóth László) részt vett az Infósok Viadala 2014 döntőjén, Sopronban, a Nyugat-magyarországi Egyetem Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Karának Informatikai és Gazdasági Intézet által szervezett országos középiskolai gazdaságinformatikai versenyen.

A döntőt a már szeptember eleje óta tartó verseny 2 internetes fordulója előzte meg. A verseny két kategóriában került meghirdetésre:

“A kategória”: 10. évfolyam és alatti
“B kategória” 11. évfolyam és feletti diákok részére.

A versenyre összesen 198 csapat regisztrált, és a második forduló értékelése után derült ki, hogy melyik csapatok- kategóriánként 6-6 csapat – jutnak be az országos soproni döntőbe.

Gratulálunk az országos verseny döntőjében részt vevő tanulóknak és Besenyei Magdolna felkészítő tanárnak!

informokusok2