Nagy Vagy!

DSC_0268

Idén első ízben vehettek részt középiskolások a TV2-n sugárzott “Nagy Vagy!” vetélkedőn, így iskolánk lelkes csapata a szurkolókkal együtt egy izgalmas, eseményekben gazdag napot tölthett Győrben február 21-én.

A versenyt az új nemzetközi minősítésű győri uszodában, az Aqua Sportcentrumban, illetve az Audi-arénában rendezték meg, melyek méltó helyszínéül szolgáltak a versengésnek. 2017-ben egyébként e helyszíneken rendezik meg az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivált is.

A csapatok több versenyszámban mérhették össze tudásukat: úszás, evezés, jéghegy-mászás, ibal (buborék) foci, falmászás, kerékpározás, playstation. Diákjaink felkészítő tanáraikkal együtt sok időt áldoztak szabadidejükből a felkészülésre, de a megpróbáltatások alatt nem csak magukra számíthattak. Minden csapatnak ismert személyek segíthettek a versengésben, minket Singh Viki (a Rising Star 5. helyezettje) és vezérszurkolóként Deák-Bárdos Mihály (magyar bajnok, európa-bajnok, világbajnoki 2. helyezett birkózó) erősített.

A versengésben végül az ötödik helyen végzett csapatunk, és egy meghatározó élménnyel gazdagodtak tanulóink, tanáraink.

A vetélkedőt március 8-án délelőtt láthatjuk a TV2-n, ajánljuk mindenki figyelmébe!

És természetesen jövőre ismét megmutatjuk, hogy NAGYOK VAGYUNK!

DSC_0009 DSC_0134 DSC_0238 DSC_0263 DSC_0429 DSC_0460