Ebben a hónapban: szeptember 2020

Atlétika verseny

A budapesti diákolimpia ügyességi és váltófutó csapatbajnokságban a következő eredményeket értük el:
1.hely diszkoszvetés fiú: Veszprémi Tamás 14. R, Pribojszki István 14. R, Pergej Olivér 14. R, Drávecz Gergely 12. R

 2.hely diszkoszvetés leány: Balogh Laura 12. P,  Daruka Evelin 14. R,   Farkas Anita 12. P, Sóvágó Lili 12. P, Vadon Boglárka 12. P

3.hely Svédváltó leány: Balogh Laura 12. P, Dékány Fanni 12. P, Herbert Renáta 11. R, Szép Csenge 12. R

3.hely súlylökés fiú: Veszprémi Tamás 14. R, Pribojszki István 14. R, Pergej Olivér 14. R, Drávecz Gergely 12. R

4. hely gerelyhajítás fiú: Veszprémi Tamás 14. R, Pribojszki István 14. R, Pergej Olivér 14. R, Drávecz Gergely 12. R

5.hely súlylökés leány:  Balogh Laura 12. P,  Daruka Evelin 14. R,   Farkas Anita 12. P, Sóvágó Lili 12. P, Vadon Boglárka 12. P

7.hely Svédváltó fiú: Drávecz Gergely 12. R, Gáti Zoltán 11. E, Zsichla Sebestyén 12. P, Pribojszki István 14. R

Magasugrás csapat leány tagjai: Tóth Vivien 11. P, Balogh Laura 12. P, Dékány Fanni 12. P, Herbert Renáta 11. R, Szép Csenge 12. R

Magasugrás csapat fiú tagjai: Drávecz Gergely 12. R, Gáti Zoltán 11. E, Zsichla Sebestyén 12. P, Veszprémi Tamás 14. R

Gratulálunk!

20200929_diszkosz fiú 20200929_diszkosz lány 20200929_súlylökés fiú 20200929_svédváltó lány

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny eredmények

Név Megyei helyezés Tanára
10. évfolyam
Paréj Tibor 1. Bodó Beatrix Anikó
Kiss Bence 2. Bodó Beatrix Anikó
11. évfolyam
Kovás Ramóna 1. Zákány Irma Ildikó
Katona Tamás Zsolt 2. Zákány Irma Ildikó
Jakó Gergely 3. Zákány Irma Ildikó
Sóvágó Lili Laura 4. Zákány Irma Ildikó
Buzás Viktor Csaba 5. Bodó Beatrix Anikó
12. évfolyam
Vidos Dániel 1. Bodó Beatrix Anikó
Vágvölgyi Balázs Gábor 2. Bodó Beatrix Anikó

Őszi szakmai vizsga időpontok

dátum időpont típus
Számítógépszerelő és -karbantartó 2020.10.15 8:00 gyakorlati
Irodai informatikus (mellékszakképesítés) 2020.10.06 12:30 interaktív
PLC programozó (mellékszakképesítés) 2020.10.07 10:00 írásbeli (interaktív)
2020.10.12 8:00 gyakorlati (projekt)
Villanyszerelő 2020.10.07 10:00 írásbeli (interaktív)
2020.10.13 8:00 szóbeli
2020.10.13 9:00 gyakorlati (projekt)
Erősáramú technikus 2020.10.07 10:00 írásbeli (interaktív)
2020.10.13 8:00 szóbeli
2020.10.13 9:00 gyakorlati (projekt)

A 2020. májusi vizsgaidőszakban először sikertelenül vizsgázó
kivételével, minden vizsgázónak kell szóbeli vizsgát tennie, amennyiben
a vizsgakövetelményei előírják.

Az A-hét órarendje

Kedves Szülők és Diákok!

Az A-hét órarend tervezete elérhető ide kattintva. Remélhetőleg egy darabig nem kell változtatni rajta.

Jelentkezés felvételi előkészítőre

Kedves Nyolcadikos Diákok!

Az idei tanévben is indul felvételi előkészítő matematikából és magyarból.

A felvételi előkészítőre regisztrálni az itt elérhető online felületen lehet, illetve a titkárságon Hatala Krisztiánál e-mailen vagy telefonon. A csatlakozás előzetes regisztráció nélkül is bármikor lehetséges, ha a tanuló személyesen megjelenik.
Az előkészítőn való részvétel ingyenes, de kérjük, amennyiben tehetik, szíveskedjenek iskolai Alapítványunkat támogatni.”

Verebély László Alapítvány
1139 Budapest, Üteg utca 13-15.
Adószáma: 18043327-1-41
OTP 11713218-20003225

felveteli2020

A B-hét órarendje

Kedves Szülők és Diákok!

A B-hét órarend tervezete elérhető ide kattintva. Remélhetőleg egy darabig nem kell változtatni rajta.

Étlap október

oktoberi_etlap

Estis villamos órarend

orarend_villszer

Szülői értekezlet – magasabb évfolyamok

Tisztelt Szülők!

A jövő héten szerdán 17 órától szülői értekezlet lesz

  • a végzős osztályoknak (ha igénylik) jelenléti szülői értekezlet
  • a többi osztálynak online szülői értekezlet (a diák Teams-csoportokban)

Azok számára akik nem tudnak a szülőin részt venni, a következő héten szerdán (2020. szeptember 23.) fogadóóra 16-17 óra között az iskola épületében, de csak abban az esetben, ha legkésőbb a szülői értekezlet időpontjáig jelzi a szülő, hogy nem tud részt venni az online-szülőin és jelzi, hogy szeretne részt venni a fogadóórán. A fogadóórán a maszk használata kötelező!

Várjuk Önöket az értekezleteken!

DJ igh.

Esti tagozat tájékoztató – új beiratkozók

Az esti tagozatra idén 13. évfolyamra beiratkozott hallgatók informatikai képzés esetén várható órarendje az alábbi:

Informatika esti képzés órarend 13. évfolyam

 

A képzés 2020. szeptember 14-én indul, a tanórák 16:00-kor kezdődnek, kérjük Önöket, hogy hétfőn  30 perccel előbb (15:30) jelenjenek meg a tájékoztató, csoportbontás és a szerződések aláírása miatt.

Minden jelentkezőnek felnőttképzési szerződést kell aláírnia, így az adategyeztetés miatt kérem hozzák magukkal személyes irataikat (személyi ig., lakcímkártya, Taj kártya, adóazonosító igazolvány.