Category Archives: Friss

Felnőttképzés

Új területen szeretnél dolgozni? Még ma jelentkezz kiemelt képzéseinkre

2020. december 31.
Miért fontos ez a dátum a felnőttképzésben?
Ez az a nap, ameddig lehetőség nyílik az OKJ rendszerű szakképesítések megkezdésére.
Ez az a lehetőség,  amikor évek helyett hónapok alatt szerezhetsz meg egy szakképesítést.
Az önköltséges képzésen rugalmas időbeosztással hónapok alatt új szakmához juthatsz, így akár fél éven belül  új területen helyezkedhetsz el.
Számtalan lehetőség nyílik egy új bizonyítvánnyal a kezedben.
Élj vele!

https://bmszc.hu/szakkepesitesek/felnottkepzes/

Versenyeredmények

A hétvégén a következő eredményeket érték el diákjaink.

Magyar Bajnokság karate Ippon Shobu 2020.10. 10. szombat 

2.hely Kovács Mercédesz (Kata kategória) 

3.hely Kovács Mercédesz (Kumite kategória) 

2.hely Stum Dominik (Kumite kategória) 

Gratulálunk!

Könyvklub IDŐPONTVÁLTOZÁS!! Az új időpont: 2020.október 20. 14:30

Kedves Diákok!
Szeretettel hívunk titeket az október 19-én induló könyvklubunkba, ahol kötetlenül beszélgethetünk könyvekről, írókról, irodalomról, és mindenről, ami a könyvek világához kapcsolódik. A klub keretében minden hónapban elolvasunk és kibeszélünk majd egy érdekes és izgalmas olvasmányt is.
Találkozzunk október 19-én a 8. órában, 14:30-tól a könyvtárban!
Vár Titeket Szabó Helga és Bolláné Lapis Brigitta.

Ebédbefizetés november

Ebédbefizetés november

Estis diákigazolvány

Kedves diákok!

Aki rendelkezik diákigazolvánnyal az érvényesítő matricákat a mai naptól átveheti a gazdasági irodában.

Hétfőn, szerdán és csütörtökön 18 óráig.

 

November étlap

november_etlap

Kerékpártúra a Velencei-tó körül

A mai napon (10.04.) a 11.A osztály 13 fővel kerékpártúrán vett részt a Velencei-tó körül.
A teljes programot szeretném megosztani veletek és ajánlani nektek (nem csak osztályfőnököknek), hiszen a gárdonyi kerékpár kölcsönző tulajdonosa az egész napunkat megszervezte és levezényelte:) A TEKERBRINGAcég teljeskörűen szervez és bonyolít kirándulásokat, céges rendezvényeket, csapatépítő tréningeket, szabadidős eseményeket. ITT: https://tekerbringa.hu/
9.10-kor indultunk a Déli pu-ról a zónázó vonattal Gárdonyig. Itt már várt minket Marci, aki a túravezetőnk volt egész nap.
Felpattantunk az előre lefoglalt biciklikre és megindultunk Pákozd felé a kerékpárúton.
Az elsőmegállónk Sarvaicz körösztjénél volt Dinnyésen, ahol a tóbíró szörnyethalt és egy fakilátó magasodik a tó fölé.
másodikpihenőnk a Miska huszárszobránál volt Pákozdon.http://www.miskahuszar.hu/hu/magunkrol/magunkrol/
harmadikmegálló pedig a pákozdi katonai emlékpark, ahol megtekintettük a 48/49-es obeliszket, valamint egy orosz t 34-es tankot is megmásztunk. http://kempp.hu/
negyedikmegállónk a velencei lídó volt, itt a hagyományos tejfölös-sajtos lángos következett, majd mentünk tovább Kápolnásnyékre, a Vörösmarty-házba. http://www.vorosmartyemlekhaz.hu/
15.45-re értünk vissza a gárdonyi kerékpáros depóba, ahol leadtuk a bicikliket és a 16.01-kor induló zónázóval vissza Budapestre!
A gyerekek a remek időben rengeteg élménnyel gazdagodtak, a sportteljesítmény mellett (34km-es túra) történelmi és irodalmi ismereteiket is gazdagíthatták egy csodálatos környezetben.
20201004_114609 20201004_122515 20201004_123048 20201004_143647 20201004_112820

A B-hét órarendje

Kedves Szülők és Diákok!

A B-hét órarend tervezete elérhető ide kattintva. Minimális változtatás volt a két héttel ezelőttihez képest.

Atlétika verseny

A budapesti diákolimpia ügyességi és váltófutó csapatbajnokságban a következő eredményeket értük el:
1.hely diszkoszvetés fiú: Veszprémi Tamás 14. R, Pribojszki István 14. R, Pergej Olivér 14. R, Drávecz Gergely 12. R

 2.hely diszkoszvetés leány: Balogh Laura 12. P,  Daruka Evelin 14. R,   Farkas Anita 12. P, Sóvágó Lili 12. P, Vadon Boglárka 12. P

3.hely Svédváltó leány: Balogh Laura 12. P, Dékány Fanni 12. P, Herbert Renáta 11. R, Szép Csenge 12. R

3.hely súlylökés fiú: Veszprémi Tamás 14. R, Pribojszki István 14. R, Pergej Olivér 14. R, Drávecz Gergely 12. R

4. hely gerelyhajítás fiú: Veszprémi Tamás 14. R, Pribojszki István 14. R, Pergej Olivér 14. R, Drávecz Gergely 12. R

5.hely súlylökés leány:  Balogh Laura 12. P,  Daruka Evelin 14. R,   Farkas Anita 12. P, Sóvágó Lili 12. P, Vadon Boglárka 12. P

7.hely Svédváltó fiú: Drávecz Gergely 12. R, Gáti Zoltán 11. E, Zsichla Sebestyén 12. P, Pribojszki István 14. R

Magasugrás csapat leány tagjai: Tóth Vivien 11. P, Balogh Laura 12. P, Dékány Fanni 12. P, Herbert Renáta 11. R, Szép Csenge 12. R

Magasugrás csapat fiú tagjai: Drávecz Gergely 12. R, Gáti Zoltán 11. E, Zsichla Sebestyén 12. P, Veszprémi Tamás 14. R

Gratulálunk!

20200929_diszkosz fiú 20200929_diszkosz lány 20200929_súlylökés fiú 20200929_svédváltó lány

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny eredmények

Név Megyei helyezés Tanára
10. évfolyam
Paréj Tibor 1. Bodó Beatrix Anikó
Kiss Bence 2. Bodó Beatrix Anikó
11. évfolyam
Kovás Ramóna 1. Zákány Irma Ildikó
Katona Tamás Zsolt 2. Zákány Irma Ildikó
Jakó Gergely 3. Zákány Irma Ildikó
Sóvágó Lili Laura 4. Zákány Irma Ildikó
Buzás Viktor Csaba 5. Bodó Beatrix Anikó
12. évfolyam
Vidos Dániel 1. Bodó Beatrix Anikó
Vágvölgyi Balázs Gábor 2. Bodó Beatrix Anikó